O nas

Tawerna Lokal "Tawerna" powstał w 2001 roku z inicjatywy Pani Lucyny Szatkowskiej. Głównym celem "Tawerny" od samego początku istnienia jest zapewnienie swoim Gościom najlepszych warunków do zabawy oraz profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. 

Wysoki poziom obsługi oraz wykwintna kuchnia sprawiły, że "Tawerna" bardzo szybko znalazła uznanie i stała się jednym z najbardziej cenionych lokali imprez okolicznościowych w okolicy. Doskonałe położenie (na obrzeżach Brześcia Kujawskiego) zapewniające jednocześnie łatwy dojazd i spokój bardzo często postrzegane jest przez naszych Gości jako atut naszego lokalu.

Wieloletnie doświadczenie na rynku gastronomicznym pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak wesela, bale, komunie, osiemnastki, chrzciny, spotkania firmowe czy stypy.

Do dyspozycji naszych Gości mamy trzy klimatyzowane sale, w których można zorganizować imprezy na 40, 80 lub 160 osób. Dzięki odpowiednio dużej załodze oraz dwóm oddzielnym kuchniom jesteśmy w stanie zorganizować nawet dwie imprezy jednocześnie przy zachowaniu najwyższego poziomu obsługi oraz bezpieczeństwa naszych gości. Każda sala posiada osobny dostęp do łazienek i szatni, posiadamy obszerny parking oraz możliwość niezależnego dojazdu do obu naszych wejść. Także obejście "Tawerny" urządzone jest w taki sposób, aby umożliwić naszym gościom swobodę i chwile wytchnienia. Dodatkowo do dyspozycji naszych gości pozostaje kilkanaście pokoi - każda Para Młoda otrzymuje od nas do dyspozycji własny pokój na czas wesela.

"Tawerna" znana jest z wykwintnej kuchni, profesjonalnej obsługi oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta. Posiadamy niezwykle bogate menu, które można swobodnie modyfikować zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami naszych klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji - czekamy na Wasze pomysły.

 

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych, stałych Klientów!

 Zapraszamy!